Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

PROCENTRUM Design

Kdo jsme?


Jsme Procentrum design. Jsme ti, kteří vytisknou i vaše představy.

Neustále posouváme hranici možného. Zakázkovému tisku a komplexní výrobě produktů a merchandise se věnujeme už od roku 1993. Od té doby prošly našimi stroji desetitisíce zakázek za využití více než 70 tisíc kg barvy. Také jsme výrazně rozšířili naše služby – speciální tiskové efekty, výšivka, nášivka, sublimovaná výroba, transfer potisku na hotové výrobky a dokončovací práce (etikety, visačky, balení, expedice…).

 

A děláme to rádi

Co nás na naší práci pořád tak baví? S každou zakázkou stojíme u zrodu něčeho nového. Pokaždé je to výzva, nový příběh, který se nám doslova píše pod rukama. Příběh, který začíná u první představy a končí u skutečného produktu.

I dnes si užíváme každé klání s účastníky závodícími v kolekci vyrobené v naší dílně. A pokud na ulici potkáme hokejového či fotbalového fanouška Liberce, nikdy se nezapomeneme ohlédnout za kolekcí, na které jsme se s takovou radostí podíleli. Vždy přitom cítíme ten hřejivý pocit, že má naše práce smysl. Vyrábíme totiž produkty, které rozdávají radost.

 

Co je u nás jinak?

Nejsme „jen“ tiskárna. Jsme Procentrum. Profesionální centrum pro kompletní řešení vašich zakázek. Každý klient je jiný, a proto potřebuje řešení na míru. Díky letitým zkušenostem můžeme i my ke každému přistupovat s největší péčí a důrazem na individualitu.

V praxi to znamená, že kompletní správu zakázky vyřešíme na jednom místě vlastními silami. Pomůžeme s výběrem a zajištěním prázdného textilu, připravíme tisková data, vzorování a samozřejmě vybereme vhodný způsob brandingu. Doplníme etikety, cenovky i označení, zabalíme a vše dodáme na místo určení. Zkrátka vám budeme krýt záda ve všem, co je na cestě k vašem novému merchandise potřeba.

7 věcí, co o nás (možná) nevíte company

  • Jsme velkými libereckými patrioty a hrdě spojujeme své jméno s hokejovými tygry. O to větší radost byla spolupráce na kolekci pro play-off 2021. Výsledek můžete vidět v tomto povedeném klipu. 
  • Každý den vyrobíme přes 7600 tisků, hýčkáme si stovky stálých zákazníků a ze statistik víme, že na levé prso tiskneme o 90 % častěji než na pravé. 
  • Zbožňujeme bastarda! Toho Bedřichovského. A každý rok se s nadšením vrháme do nové sportovní kolekce, která oblékne každého účastníka. Ukázky naleznete zde v galerii.
  • V Liberci máme nejen výrobu, ale i vlastní vzorkovnu. Najdete v ní ukázky textilu a hotových realizací. A především mnoho efektů, nápadů a plno inspirace.
  • Najdete nás i na YouTube – pro všechny, které zajímá víc o technologii výroby a možnostech.
  • Pod našimi vánočními stromečky žádný rok nechybí alespoň jedna novinka vlastní výroby.
  • Denně tiskneme až 12 hodin, 3 hodiny seřizujeme stroje, odpovíme na 150 mailu a vyřídíme 4,5 hodiny telefonátů a zabalíme 3687 hotových výrobků
Galerie realizací řekne více než tisíc slov Prohlédnout galerii

Máte konkrétní představu, nebo potřebujete poradit?

Stačí vyplnit pár informací a my se vám ozveme zpět.

 

Nahrát přílohu - formát jpg, png, pdf, max. 16MB a 1920px

Pár čísel naší firmy

8000

tisků denně

2500kg

barvy ročně

22245m2

sublimačního tisku

47996

transferových papírů

Login