Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Transferový tisk

Transferový tisk se kromě triček používá zejména na potisk již hotových výrobků, jako jsou batohy, tašky, deštníky, ledvinky, pracovní oblečení a další textilní zboží. Barvy se neaplikují přímo na podkladový materiál, ale jsou přes šablony přeneseny na speciální transferový papír, který je následně pod vysokým tlakem a teplotou zafixován do materiálu. Potisk tedy vytváří na textilu pevnou vrstvu. Technologie transferu se vyznačuje přesným tiskem v detailech, širokou škálou potiskovaného materiálu a možností využití tisku „do zásoby“ pro opakované zakázky.

V případě jednodušší realizace a na základě Vašeho požadavku, připravíme a dodáme jednotlivé tisky na transferovém papíru a nažehlení motivu můžete zrealizovat již sami.

Rádi s Vámi zkonzultujeme technickou proveditelnost vybraného motivu, a také doporučíme vhodnou velikost potisku podle druhu trika či oděvu. Potiskovaný produkt si můžete dodat vlastní, nebo Vám pomůžeme vhodný textil nebo reklamní předměty vybrat.

Pro transferový tisk používáme dva hydraulické vysokotlaké transferové lisy pro potisk triček, tři mechanické lisy na deštníky, tašky a nestandardní výrobky a tři lisy na čepice.

 

VÝHODY TRANSFEROVÉHO TISKU:

 

  • tisk lze umístit skoro kamkoliv
  • při opakovaných zakázkách snížení nákladů za síta (příprava tisků do zásoby)
  • potisk jakékoliv i nestandardní textilie (od běžných trik přes sportovní tašky až po taštičky na pedikúru či deštníky a čepice)

Reference

Jsme na trhu již 28 let a děláme to rádi

Pár čísel naší firmy

8000

tisků denně

2500 kg

barvy ročně

22246 m2

sublimačního tisku

48000
transferových papírů

Login