Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Sublimační tisk

Zakázková výroba

Sublimační (digitální) tisk je jedna z nejmodernějších tiskových technologií, která umožňuje celoplošný potisk na materiály z umělých vláken (nebo jiné materiály opatřené polyesterovou vrstvou), které mají bílý podklad. Motiv je nejdříve vytištěn velkoformátovou inkoustovou tiskárnou v barevném prostoru CMYK sublimačními inkousty na přenosový papír a následně se přenáší pomocí hydraulického lisu na potiskovaný materiál. Vlákno materiálu při přenosu nasaje barvu, která není následně zjistitelná omakem.

Touto technologií se tisknou speciální sublimační trička, dresy, vlajky, šátky, polštářky, ručníky nebo bannery a metráže. Sublimační metodou lze potiskovat od malých motivů až po celoplošné a to ve fotografické kvalitě, kdy je tisk stálobarevný a zachovává veškeré původní parametry potiskovaného materiálu. Výhodou sublimačního tisku jsou nízké náklady na tisk malých sérií, protože na rozdíl od přímého sítotisku a transferu nejsou nutné tiskové šablony, takže cena se odvíjí pouze od velikosti potisku.

Pro sublimační tisk využíváme inkjetový plotr Mimaki a pro přenos tisku na látku deskový hydraulický lis Monti Antonio velikost 90 x 120 cm tiskové plochy.

Sublimační metodou vzniká také naše kolekce sportovního oblečení a doplňků značky Teequee. Nahlédněte do našeho e-shopu www.teequee.cz.

 

Výhody sublimačního tisku:

  • zaručuje vysokou kvalitu potisku
  • vhodný pro funkční materiály pro sportovní vyžití a jiné
    materiály z umělých vláken či polyesteru
  • nízké náklady na tisk malých sérií

Reference

Jsme na trhu již 28 let a děláme to rádi

tři sestry hyudai Bílý tygři benteler zoot Eurest extrifit viktoria knorr bremse kofola

 

Pár čísel naší firmy

8000

tisků denně

2500 kg

barvy ročně

22246 m2

sublimačního tisku

47999

transferových papírů

Login